0216 451 87 84 admin@biokozmetik.com

005 Bio Life Detox (2 Kişilik Kemerli Model)

005 Bio Life Detox (2 Kişilik Kemerli Model)

Ürün Detay

İyonizasyon nasıl çalışır?
Bir su molekülü iki hidrojen ve bir de oksijen atomundan oluşmaktadır. Molekül bir hidrojen atomu kaybettiğinde, kalan OH molekülü negatif yük almaktadır. Sahil kıyısında yürürken, vücudunuz, kanı ve dokuyu alkalize eden negatif yüklü bu milyonlarca iyonu absorbe etmektedir. Zayıf beslenme ve yoğun stres nedeniyle, diasetik, laktik, piruvik, ürik, karbonik, aseti, butirik ve hepatik asitler gibi fazla miktarda artık ürünü biriktirme ve saklama eğilimindeyizdir.
Sistemin hastaları ve uygulayıcıları, bu sistemi kullanarak elde ettikleri birçok mükemmel etkiyi rapor etmişlerdir. Bunlar;
1.Artan eklem hareketi
2.Eklem iltihabından kaynaklanan eklem ağrısında rahatlama
3.Daha iyi uyku
4.Daha iyi hissetme
5.Yükselen enerji
Mode:1 Konumunda olacaktır.
Work Current : Bu bölüm tuz ayarını göstermektedir. Buaradaki ayar 1.50 ila 3.50 arasında olmalıdır. Tuzu fazla konulduğunda ekranda 4.00 çıkması durumda makine eror verir makine   çalışmasını durdurur.   Tekrar makinanın suyu atılıp yeniden doldurulması SUYUN YENİLENMESİ gerekmektedir. İçine Himaliya tuzu konulması gerekmektedir.
Süre= 06:28 pos+ pozitif polarite, pos- negatif polarite
T=30 dakikalık süre, M= 3 mod üç, E=1.0 akım çıkışı. Süre sona erdiğinde cihaz otomatik olarak kapalı konuma geçmektedir.

Ürün ile ilgili teklif talebinde bulunun