Ürün Açıklaması

VAPAZON KULLANMA TALİMATI

Buhar kullanmaya hazırlanırken buhar düzenli çıkana kadar cihazın başı müşterinin yüzünden uzakta tutulur. Cam kavanozu takarken fazla sıkmamaya ve yerine tam oturduğundan emin bir şekilde buhar makinenizi çalıştırın.  Kullanacağınız suyun kaynatılıp dinlendirilmiş su olduğuna özen gösterin. Su seviyesini mümkün oldukça çok alt seviyelere gelmesine izin vermeyin çünkü bu durum bir dönem sonra rezistansınıza zarar verebilir. Buhar makinesini çalıştırırken önce ON/OFF tuşunu açılıp makinenin çalışmasını sağlayın sonra Cildin tipine göre ozon uygulamasını yapın. Yapılan cilt tespiti neticesinde,

KURU CİLTLERDE: Müşterinin cildine 20 Cm mesafeden 10 Dakika buhar 3 Dakika ozon uygulaması yapın. ( Ozon uygulaması cildi kuruttuğu için mümkün oldukça uzun tutmamaya dikkat  edin)

NORMAL CİLTLERDE:  Müşterinin cildine 20 Cm mesafeden 15 Dakika buhar 5 Dakika ozon uygulaması yapın.

YAĞLI CİLTLERDE: Müşterinin cildine 20 Cm mesafeden 5 Dakika buhar 15  Dakika ozon uygulaması yapın. Çünkü ozonun kurutucu özelliğinin var olması cildin nem oranını dengelemesini sağlar Ve bütün ozon uygulamaları cildi dezenfekte etme özelliğine sahiptir.

NOT: Kullanmış olduğunuz buhar makinesinin cam kavanozu ısıya dayanıklı cam olup normal koşullarda kırılma gibi bir riski yoktur. Ancak kavanoz yerine oturmamış veya fazla sıkılma gibi durumlarda kaynama ile var olan basınç ile birlikte kırılabilir. Konuyla ilgili dikkat etmenizi rica ederiz. 

Teklif Al

4d8ba7