Ürün Açıklaması

Cildin alt katmanlarina ulasan oksijen metabolizmayi hizlandirarak vücutta biriken toksinlerin atilmasini saglar. Bunun sonucu toksin birikimine bagli olusan akne sivilce ve siyah nokta olusumu gibi sorunlari ortadan kaldirir. Bir baska deyisle cildin yag salgilamasini dengeler.

Cilde doğal oksijen vererek yapılan oksijen terapi yurtdışında yıllardır uygulanmaktadır. Cilt ve vücut bakımında da uygulanan oksijen basıncı 0,6 bar ile 1 bar arasında değişmektedir. Yoğunlaştırılmış bu oksijenin basınçlı uygulamaların sonuçlarını ve oksijeni aktivitörlü ürünün etkilerini artırmaktadır. Bu bakımlarda kullanılan özel kozmetik ürünün içerisinde A, E, C vitaminleri, aloe vera ve bitki özü ve oksijen aktivitörlü sıvı bulunmaktadır. Yukarıda içeriğini belirttiğimiz özel ürün ve oksijen cilde ilk püskürtüldüğü anda bile 1 bar basınç etkisi ile cildin alt katmanlarına ulaşabilme özelliğindedir. Dolayısıyla ürünün herhangi bir baskı yöntemine gerek kalmadan derinlere itilmesi mümkündür.

Oksijen terapi uygulamaya başlandığı ilk andan itibaren oksijenin aktivitörlü ürün ve oksijen cildin alt katmanlarına kadar ulaşarak kan dolaşımını hızlandırır. Toksinlerin atılmasını sağlar cildin hücre metabolizmasını çalıştırır. Oksijen terapinin cilde belirli bir basınçla uygulandığı için masaj etkisi yapar ve böylelikle kollejen ve elastin sentezlerini uyarır.

Cildimizdeki hücrelerin görevlerini yerine getirebilmeleri için enerjiye ihtiyaçları vardır. Genç ciltlerde bu tarz problemler yoktur. Çünkü epidermisleri yeterli kadar oksijen ve besini rahatlıkla alabilmektedirler. Yaş ilerledikçe serbest radikaller, hatalı beslenme, yanlış kullanılan kozmetikler, sigara tüketimi ve özelikle güneşin zararlı etkileri cilt hücrelerimize zarar vermektedir. Böylece cildimiz yıpranmaya incelmeye lekelenmeye kırışmaya ve sarkmaya başlamaktadır. Kısacası oksijen olmazsa hayat olmaz, metabolizma çalışmaz, cilt ve vücut hücrelerine enerji gitmez hücreler yenilenmez ve yaşlanma süreci başlamış olur.

Oksijen Terapi Size Ne Sağlıyor?
* Cilt alt katmanlarına ulaşan oksijen metabolizmayı hızlandırarak vücutta biriken toksinlerin atılmasını sağlar bunun sonucu toksin birikimine bağlı oluşan akne sivilce ve siyah nokta oluşumu gibi sorunlar ortadan kaldırır. Bir başka deyişle cildin yağ salgılamasını dengeler.
* Dokuların canlanmasına yardımcı olur
* Cildin destek dokusunu oluşturan kollejen ve elastin seviyesini arttırır
* A,C,E vitaminleri antioksidan etkisi gösteriyor
* Cildin nem ihtiyacını sağlar
* Göz altı torbalarının giderilmesine yardımcı olur

Teklif Al

f42035