Ürün Açıklaması

Aqua water peeling Cihazı farklı cilt problemlerine çözüm ve sağlıklı cilt bakımı için 4 teknolojiyi birleştiren yenilikçi bir cilt bakım sistemidir.

Aquapeel'in Uygulanması

Aquapeel ile cilt bakımında öncelikle cilt, temizleyici solusyonlarla ozonlu buhara tutulur. Sonrasında Aquapeel cihazı devreye girer. Basınç ve vakum bir arada kullanılır. Aşama aşama ciltte istenilen etkiye göre hazır solusyonlar basınçla cilde verilirken aynı anda vakum etkisiyle geri çekilir. Böylece cilt üzerindeki ölü derinin kaldırılması, gözeneklerin açılması ve cildin alt katmanlarının dezenfekte edilmesi sağlanmaya çalışılır.  Böylece cildin, bakım için kullanılan ürünlerden daha iyi faydalabilmesi amaçlanır.

Kullanımı 3 Basamaktır;

1. AquaAHA: İçeriğinde düşük oranda AHA (Alfa Hidroksik Asit) bulunan solüsyon ile Aquapeel. Cildin ihtiyacına göre 5-10 dk uygulanır. Ölü dokuların temizlenmesi ve gözeneklerin açılmasını yardımcı olur.

2. AquaSA: İçeriğinde düşük oranda SA (Salisik Asit) bulunan solüsyon ile Aquapeel. Cildin ihtiyacına göre 5-10 dk uygulanır. Cildin alt katmanlarına kadar Salisik Asit'in etki etmesine olanak sağlayarak cildin temizlenmesine yardımcı olur. 

3. AquaMS: İçeriğinde yatıştırıcı ve nemlendirici aktif maddelerin bulunduğu solüsyon ile Aquapeel. Cildin ihtiyacına göre 5-10 dk uygulanır. AquaAHA ve AquaSA basamaklarından sonra cildin yatışması ve bol nem almasına yardımcı olur.

Aqua Teknolojisi :

Vakum temizliği Hydra Facial: Gelişmiş vakum teknolojisi ile 4 farklı cilt bakım solüsyonu çeşidi kullanılır. Özel olarak tasarlanmış kanallar içeren başlık ucu, cilde temas ettiğinde, vakum çalışmaya başlar ve solüsyonu kabın içinden emerek cildin yüzeyine ulaşır. Burada çok sayıda micro kabarcık oluşur. Çözeltiyle birleştirilen bu kabarcıklar çok çabuk emilir ve hızlı bir şekilde cildin içinden geçer. Bu sayede çözelti, ciltdeki kirlilikleri ve ölü cilt hücrelerini güvenli bir şekilde temizlemek için derine nüfuz eder.

Oxygemoa teknolojisi :

Sıcak su kaplıcalarından esinlenilmiştir. Cilt yüzeyine, cildin iyileşme mekanızmasını harekete geçirecek uygun jeller, micro baloncuk yöntemiyle uygulanır ve cilt altına yedirilmesi sağlanır. Böylece cildin çok iyi bir şekilde temizlenmesi ve ölü hücre ve deri kalıntılarından, kirlerden arınması sağlanır.

Cildin derinlemesine temizlenmesi ve bohr etkisiyle cildin oksijen alması kolaylaşır.
 

Teklif Al

53272d